27 marca 2019 roku w Międzynarodowym Dniu Teatru

będziemy gościć w naszej szkole

Stanisława Górkę

aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego,

profesora Akademii Teatralnej im. Al. Zelwerowicza w Warszawie.

Szerzej publiczności znany jest z roli Zbyszka – Kościelnego w serialu „Plebania”. Występował także w „Pannach i wdowach”, „Sławie i chwale”, „Pułkowniku Kwiatkowskim”, „Czasie honoru”, „Barwy szczęścia”.

Aktor przeprowadzi warsztaty aktorskie dla szkolnej grupy teatralnej, a wieczorem wystąpi dla wszystkich mieszkańców Trzemeszna z recitalem „Ach Panie, Panowie” w którym  wykona utwory ze swoich spektakli, a także piosenki towarzyszące aktorowi od czasów jego młodości, autorstwa takich mistrzów jak Marian Hemar, Konstanty Ildefons Gałczyński, Bułat Okudżawa, Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora.

Zapraszamy na recital „Ach Panie, Panowie”

27 marca 2019 roku /środa/godz.18.00 do szkolnej auli.

 Wstęp wolny dzięki mecenatowi Przedsiębiorstwa Przemysłu Ziemniaczanego „Trzemeszno”

Stanisław Górka 27 marca w naszej szkole!