12 lutego rozegrano Mistrzostwa Gminne w piłce siatkowej klas VII – VIII i Gimnazjum.  Zawody odbyły się w Trzemesznie w Hali OSiR.  Po wszystkich spotkaniach „każdy z każdym ” dziewczęta zajęły II miejsce ustępując tylko dziewczętom z Gimnazjum Trzemeszno, natomiast chłopcy zwyciężyli w zawodach pokonując wszystkie drużyny. BRAWO !!!

Dzięki temu zwycięstwu chłopcy  zagrali w zawodach podrejonowych gdzie spotkali się z drużynami ze Szczytnik oraz Łubowa.Po wyrównanej grze ostatecznie zajęli II miejsce. Gratulujemy.

Skład reprezentacji; Joanna Zielińska, Weronika Wiśniewska, Oliwia Liberkowska, Zofia Wekwerth, Anna Budasz,Zofia Mikuła, Oliwia Liberkowska, Weronika Brauza, Anastazja Wikaryczak, Maja Barczak, Oliwia Kolberg, Dominik Nowicki, Dominik Śrama, Dominik Nowak, Jakub Bednarek, Sebastian Baran, Oskar Dzienniak , Maksymilian Welzandt, Marcel Grzelak, Szymon Wasilewski, Paweł Wójkowski.

Mistrzostwa Gminne w piłce siatkowej kl VII i VIII i Gimnazjum