6 lutego reprezentanci klas VI wzięli udział w zawodach w piłce koszykowej w Trzemżalu. Kolejny raz spotkaliśmy się ze wszystkimi szkołami z Gminy. Mecze zostały rozegrane na przemian  dziewczęta i chłopcy. Po rywalizacji nasze dziewczęta zajęły I miejsce, wysoko wygrywając wszystkie mecze. Natomiast chłopcy zajęli  II miejsce. Gratulujemy.

Skład zespołu; Wiktoria Nowicka, Marcelina Kachniarz, Julia Jurkowska, Dominika Piotrowska,  Marcelina Ciesielska, Dominika Oleksy, Oliwia Kos, Zofia Bloch, Julia Łukowska, Wiktoria Różalska, Anna Stepaniak, Dominika Durlak, Mikołaj Czarnecki, Jakub Skrzypczak, , Hubert Szczepankiewicz, Kacper Górny, Alan Mrzewka, Wojciech Walter, Wiktor, Filip Baran, Alan Kilian, Eryk Wilkowski,  Bartosz Brzewiński.

Mistrzostwa Gminne w piłce koszykowej klas VI