5 lutego gościliśmy w nowym obiekcie sportowym w Trzemżalu.  Tam zostały rozegrane zawody gminne w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców klas VII, VIII i Gimnazjum. Jako jedyna szkoła uczestniczyliśmy grając oddziałami z podstawówki. Pomimo to walczyliśmy w duchu fair – play i z pozytywnym nastawieniem. Po rozegranych meczach  zdobyliśmy I miejsce (chłopcy) i III miejsce (dziewczęta). Walka nie była łatwa, choć nasi chłopcy zawalczyli jak lwy, wygrywając wysoko mecz z gimnazjum Trzemeszno (obecnie SP2 z od. gimnazjalnymi) czym zapewnili sobie I miejsce w zawodach. Natomiast dziewczęta uległy  gimnazjalistkom z Trzemeszna i Kruchowa i zajęły III miejsce. Zawody odbyły się w fantastycznej atmosferze częściowo dzięki tak wspaniałym warunkom do gry.

Skład reprezentacji: Oliwia Kolberg, Oliwia Liberkowska, Julia Grzegorska, Weronika Wiśniewska, Zofia Mikuła, Oliwia Rożek, Weronika Brauza, Zofia Wekwerth, Maja Barczak, Jakub Bednarek, Maksymilian Welzandt, Marcel Grzelak, Dominik Schrama, Oskar Dzienniak, Dominik Nowak, Sebastian Baran, Hubert Cichy, Paweł Wójkowski, Michał Choniej,

Mistrzostwa Gminne w p. koszykowej kl. VII, VIII i Gimnazjum