21 grudnia młodsza grupa teatralna wystąpiła ze swoim nowym spektaklem  Czekając na gwiazdkę dla pracowników firmy Paroc, która od dwóch lat wspiera finansowo nasz szkolny teatr. Tym razem w przedstawieniu wypróbowaliśmy nową dla nas formę: teatr cienia.

Paroc ugościł nas w hotelu Pietrak po królewsku, nie zabrakło nawet gwiazdora z prezentami.

W spektaklu udział wzięli członkowie  grupy teatralnej: Damian Odebralski, Ola Szymańska, Olek Basiński, Marta Majchrzak, Oskar Lukstaedt,  Bartek Pruszak, Antosia Ratajczak, Julka Socha, Klaudia Skrzypek, Łukasz Wenski, Zosia Wolaszek, Marika Stachowiak, Filip Dziel, Antonina Cieślewicz, Kajetan Pieprzyk oraz Mateusz Kuchta uczeń naszej szkoły, ale także Państwowej  Szkoły Muzycznej w Gnieźnie,  który zagrał dwie kolędy na altówce. Scenariusz i reżyseria: Jolanta Sroczyńska-Pietz

Grupa teatralna dla Paroca