8 listopada w Domu Kultury w Trzemesznie odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Życie słowem pisane”. Motywem przewodnim było odzyskanie przez Polskę Niepodległości, dlatego uczniowie starszych klas zaprezentowali wiersze o tematyce patriotycznej. W konkursie brało udział 67 uczestników, którzy oceniani byli w czterech kategoriach wiekowych: klasy I – III, IV – VI, VII – VIII i gimnazjum oraz szkoły średnie.

Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w konkursie.

 

W kategorii I–III na podium stanęli:

Pierwsze miejsce: Jan Tarłowski

Drugie miejsce: Magdalena van Brenk

Trzecie miejsce: Maja Tarłowska

Wyróżnienie: Anna Majchrzak

 

W kategorii IV – VI:

Pierwsze miejsce: Miłosz Kaniewski

Trzecie miejsce: Zofia Walaszek

 

W kategorii VII – VIII i gimnazjum wyróżnienia otrzymały Anna Rogalska i Zuzanna Fołda.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia:Małgorzata van Brenk

Recytujemy dla Polski