W październiku uczniowie naszej szkoły z klas II, III i IV wzięli udział w konkursie na Najpiękniejszy Różaniec wykonany własnoręcznie. Zgłosiło się 62 uczestników, a przygotowane różańce były naprawdę piękne. Dzieci wykorzystały wspaniałe pomysły i najróżniejsze materiały. Komisja oceniająca prace konkursowe miała bardzo trudne zadanie, jednak wyłoniła zwycięzców:

  1. Martyna Zaparucha kl. II d
  2. Wiktoria Łukomska kl. II b
  3. Oliwia Sarnowska kl. IV f
     Radosław Majchrzak kl. IV d.

Przyznała też wyróżnienia dla:

  • Marceliny Wojtaszak kl. II a
  • Przemysława Nowickiego kl. III a
  • Jana Tarłowskiego kl. III a
  • Błażeja Gapińskiego kl. IV f

Wszystkim dzieciom wręczono pamiątkowe dyplomy. Laureaci I, II i III miejsca oraz wyróżnieni otrzymali nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia w postaci podwójnego numeru czasopisma dla dzieci „Promyczek dobra”.

Różańce można oglądać na specjalnej wystawie w naszym kościele.

Konkurs na Najpiękniejszy Różaniec rozstrzygnięty!