23 października w Szkole Podstawowej nr 1 rozegrane zostały Gminne Mistrzostwa w unihokeju dziewcząt i chłopców kl. IV-VI. W zawodach udział wzięły: SP Kruchowo, SP2 Trzemeszno oraz SP1 Trzemeszno. Mecze przebiegały zgodnie z wylosowaną kolejnością, systemem każdy z każdym. Wyniki prezentują się następująco:

Dziewczęta:

SP1 – SP2    7:0
SP2 – SP Kruchowo 0:2
SP1 – SP Kruchowo    1:0
Skład drużyny:
Marcelina Kachniarz, Dominika Piotrowska, Wiktoria Nowicka, Marcelina Ciesielska, Dominika Oleksy, Julia Jurkiewicz, Oliwia Kos, Iga Kapela

Chłopcy:

SP1 – SP2    3:1
SP2 – SP Kruchowo 0:4
SP1 – SP Kruchowo    1:4
Skład drużyny:
Kacper Górny, Hubert Szczepankiewicz, Mikołaj Czarnecki, Antoni Chudziński, Oskar Kolberg, Mikołaj Brończyk, Jakub Duniecki

W końcowej klasyfikacji I miejsce uzyskały dziewczynki z SP1 Trzemeszno i chłopcy z SP Kruchowo. Te drużyny zakwalifikowały się do etapu podrejonowego, który odbył się 24 października w Łubowie. Tam dziewczęta spotkały się z zespołami z SP Jankowo i SP Fałkowo. Po zaciętej rywalizacji nasza drużyna zajęła I miejsce, dzięki czemu dziewczęta wezmą udział w etapie powiatowym.

GRATULACJE!!! 😀

 

GMINNE I PODREJONOWE MISTRZOSTWA W UNIHOKEJU