GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY 2018r.

Dnia 8 czerwca 2018 roku w naszej szkole został przeprowadzony Gminny Konkurs Matematyczny dla klas trzecich pod patronatem Burmistrza Trzemeszna Pana Krzysztofa Derezińskiego.


W rywalizacji udział wzięło dziewiętnaścioro dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Trzemeszno. Uczestnicy w ciągu 45 minut rozwiązywali test składający się z piętnastu zadań tekstowych, w których należało zaznaczyć poprawną odpowiedź. Po zakończeniu testu jury udało się na narady, a na uczestników konkursu czekały gry i zabawy oraz słodki poczęstunek.
W skład jury weszły:
pani Anna Kulczycka,
pani Beata Martin,
pani Jolanta Świerkot,
przewodnicząca : pani Iwona Weber.

Laureatami tegorocznego konkursu matematycznego zostali:

I miejsce: Fabian Morzyński SP nr 1 w Trzemesznie.
II miejsce:  Wiktor Laskowski SP w Trzemżalu
                 Wiktor Tora SP nr 1 w Trzemesznie,
III miejsce:  Kamila Rynarzewska SP nr 1 w Trzemesznie, 
                  Bartosz Adamczyk  SP nr 1 w Trzemesznie,
                  Julia Woźna SP nr 1 w Trzemesznie.
Wyróżnienia otrzymali: Mateusz Knych SP nr 2 w Trzemesznie,
                                   Ksawier Górzyński SP nr 1 w Trzemesznie.
  Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Burmistrza tj. dyplomy, materiały promujące naszą gminę oraz gry planszowe. Nagrody wręczył zastępca Burmistrza Trzemeszna, Pan Dariusz Jankowski oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Kilińskiego , Pani Ewa Balcerzak oraz Pani Jolanta Kurtysiak. 

Gminny Konkurs Matematyczny 2018