Tego dnia wszyscy zebraliśmy się na boisku sportowym naszej szkoły o godz. 8.00. Rozpoczęto od Mazurka Dąbrowskiego i  odczytania apelu olimpijskiego przez uczennicę klasy Va – Martynę Szambelan.  Pani Dyrektor Ewa Balcerzak otworzyła imprezę, życząc wszystkim dobrej zabawy. Ruszyły konkurencje sportowe, w których każdy mógł się sprawdzić indywidualnie lub grupowo.

Ogólna klasyfikacja:

KL. 0 – I

Rzuty woreczkiem do kosza:

I m Łukasz Kuczyński; II m Dawid Wawrzyniak; III m Ewa Woźniak

Sprawnościowy tor przeszkód: 

I m Szymon Płużyński; II m Wiktor Napierała; III m Aleks Kasprzak 

Bieg  na 60m DZ:

I m Jessica Wabich; II m Maja Dupel; III m Wiktoria Ziemińska

Bieg  na 60m CHŁ:

I m Wiktor Nowicki; II m Alan Basiński; III m Wiktor Napierała

KL. II – III 

Bieg na 1 okrążenie bieżni KL.III

I m Filip Surdyk; II m Adam Wachowski; III m Zuzanna Tokarczyk

Bieg na 1 okrążenie bieżni KL.II

I m Oliwier Liberkowski; II m Dominik Michalik; III m Amelia Rokicka

Skoki przez skakankę na czas:

I m Oliwia Kmieciak; II m Magda Liberkowska; III m Marika Ziemińska

Skok w dal z rozbiegu:

I m Adam Wachowski; II m Filip Surdyk; III m Dominik Michalik

Rzuty piłką do kosza na czas:

I m klasa IIIa; II m klasa IIIc; III m klasa IIId

KL. IV – V

Rzuty karne na bramkę CHŁ:

I m Kacper Górny; II m Alan Mrzewka; III m Kajetan Pieprzyk

Rzuty karne na bramkę DZ:   

I m Dominika Piotrowska; II m Dominika Durlak; III m Marcelina Kachniarz;

Bieg na 2 okrążenia bieżni DZ:

I m Wiktoria Nowicka; II m Wanessa Majchrzak; III m Oliwia Kos

Bieg na 2 okrążenia bieżni CHŁ:

I m Jakub Duniecki; II m Mikołaj Brończyk; III m Kacper Górny

Bieg na 3  okrążenia bieżni DZ kl. IV-VII:

I m Oliwia Rożek; II m Klaudia Dłutkiewicz; III m Kornelia Dalewska;

Bieg na 3  okrążenia bieżni CHŁ kl. IV-VII:

I m Marcel Grzelak; II m Kamil Sydorowicz; III m Maksymilian Wilkowski

KL. VI – VII

„Bobsleje”:

I m  Bartosz Cieślewicz, Filip Gąsiorek, Marta Wójkowska

II m Amelia Pietrzak, Weronika Brauza, Oliwia Rożek

III m Oskar Dzienniak, Bartosz Zaręba, Hubert Hanczewski

Skoki narciarskie:

I m Fryderyk Antas, II m Wiktor Jaworski; III m Oliwia Rożek

Przeciąganie liny kl. VI:

I m klasa VIc; II m klasa VId; III m klasa VIb;

Przeciąganie liny kl. VII:

I m klasa VIIa; II m klasa VIIc; III m klasa VIIb;

Biegi sztafetowe 4×1 okrążenie KL. IV:

I m klasy IVb i IVc; II m IVd; III m IVa

Biegi sztafetowe 4×1 okrążenie KL. V:

I m klasy Va; II m Vb; III m Vc

Biegi sztafetowe 4×1 okrążenie KL. IV:

I m klasy VId; II m VIa; III m VIb

Biegi sztafetowe 4×1 okrążenie KL. VII:

I m klasy VIIa ; II m VIIb; III m VIIc

Na podsumowanie konkurencji dorośli zagrali mecz w „Dwa Ognie” ( Rodzice – Nauczyciele). Wszyscy wspaniale się bawili dzięki sprawnej współpracy nauczycieli i rodziców.

 

 

 

DZIEŃ DZIECKA – Dzień Sportu 30 V 2018