Dnia 24.04.2018r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny.

Konkurs „Wiosenne kolorowanki antystresowe” cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów klas 0–VI. Uczniowie bardzo precyzyjnie i starannie kolorowali prace o tematyce krajobrazy, rośliny i zwierzęta.

Ocena i wybór prac najlepszych były trudne. Jury zdecydowało i przyznało miejsca w dwóch kategoriach wiekowych:  0-III i IV–VI.

Do najlepszych należą:  I miejsce – Oliwia Adamska klasa ID, Zuzanna Mądry klasa IV C, II miejsce – Igor Buzała klasa III A, Kuba Grylewicz klasa IV E, III miejsce – Kaja Siwa klasa IA, Ksawier Ostrowski klasa VIB.

Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Pilarowska klasa IIIC, Kinga Kachniarz klasa IIIF, Błażej Gapiński IIIF, Antoni Kościelniak IV F.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie nagrody pocieszenia. Dziękujemy za udział w konkursie.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego