Zapraszamy do udziału w konkursie „Ku niepodległości”

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z terenu gminy Trzemeszno do udziału w konkursie historycznym „Ku niepodległości”. Konkurs polega na przygotowaniu krótkiego filmu lub prezentacji multimedialnej na jeden z podanych przez organizatorów tematów.  Na zgłoszenia czekamy w naszej szkole do 31 maja. Termin oddania prac  to 30 września 2018 roku. Prace można przygotowywać samemu lub w grupach do 4 osób, przewidziane są 3 kategorie wiekowe. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi jesienią br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres szkoły lub przekazać do szkolnego sekretariatu:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kilińskiego
J.J. Śniadeckich 18
62-240 Trzemeszno

Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Konkurs „Ku niepodległości”