26 kwietnia reprezentacja dziewcząt i chłopców z naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych . Impreza ta zgromadziła jak zawsze bardzo dużą ilość startujących. Do rywalizacji zgłosiło się 17 szkół w kategorii dziewcząt i 18 szkół w kategorii chłopców.

Do biegu  w roczniku 2005/2006 (dystans 1200 m) zgłosiły się 102 dziewczyny i 97 chłopców. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając miejsca w pierwszej dwudziestce biegnących. Indywidualnie najlepszym z chłopców okazał się Patryk Bombel,  wygrywając swój bieg i kwalifikując się do etapu wojewódzkiego. Natomiast wśród naszych dziewcząt najlepszą była Oliwia Rożek, sklasyfikowana na miejscu V.

Drużynowo odnotowaliśmy dwa sukcesy:

chłopcy – I m – SP 12 Gniezno – 737 pkt ; II m – SP 1 Trzemeszno- 702 pkt; III m – SP Żydowo – 692 pkt

dziewczęta –  I m- SP 12 Gniezno – 759 pkt; II m – SP 2 Gniezno – 725 pkt ; III m – SP 1 Trzemeszno- 721 pkt

Skład SP 1: Oliwia Rożek, Anastazja Wikaryczak, Zofia Wekwerth, Oliwia Kos, Oliwia Socha, Marta Komisarek, Wiktoria Nowicka, Agata Hęś, Patryk Bombel, Fryderyk Antas, Filip Gąsiorek, Kamil Sydorowicz,  Kacper Górny, Adam Gołębiowski, Mikołaj Czarnecki.  Opiekunowie: W. Chojnacka, E. Łukomski

Gratulujemy SUKCESU !!!

DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY NA PODIUM W POWIATOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH