Konkurs „1939-1945. Wojenne losy Polski i Polaków”

Za nami szkolne eliminacje do konkursu o II wojnie światowej organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej. W tym roku wzięli w nich udział uczniowie klas VI i VII. Nagrodą dla uczestników konkursu był wykład pana Ramzesa Temczuka połączony z pokazem umundurowania i uzbrojenia z czasów powstania warszawskiego, możliwy dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców.

Najwyższe wyniki w konkursie uzyskali:

Miejsce 1. Antoni Lukstaedt – kwalifikacja do finału wojewódzkiego

Miejsce 2. Mateusz Brzewiński – kwalifikacja do finału wojewódzkiego

Miejsce 3. Agata Hęś

Miejsce 4. Julia Tycka, Weronika Tokarczyk

Miejsce 5. Wojtek Walczak

Regulamin konkursu dostępny na stronie: poznan.ipn.gov.pl/pl7/edukacja/konkursy-historyczne

Konkurs historyczny