W Święto Teatru udało się nam zebrać na leczenie Olka i Oliwii tak dużą kwotę pieniędzy. Wszystkim, którzy  na nią złożyli się,  serdecznie dziękujemy.

27 marca w godzinach lekcyjnych spektakl  „Legenda o pieśni” lub „Smoczy kryzys” obejrzały wszystkie klasy, a wieczorem oba przedstawienia zobaczyła licznie przybyła dorosła widownia. Szacujemy, że w naszym Święcie Teatru wzięło udział około 900 osób.

W „Legendzie o pieśni” wystąpili: Olek Basiński, Marta Majchrzak, Oskar Lukstaedt,  Bartek Pruszak, Antosia Ratajczak, Julka Socha, Klaudia Skrzypek, Łukasz Wenski, Zosia Wolaszek, Kuba Zygmunt, Amelia Humańska, Marcel Grzelak

Natomiast w „Smoczym kryzysie” zagrali: Hubert Cichy, Kasandra Czajka, Wiktoria Dłutkowska, Klaudia Dutkiewicz, Oktawia Fatla, Zuzia Fołda, Julka Grzegorska, Amelka Humańska, Ania Rogalska, Ola Sosnowska, Ola Szymańska. Światło i dźwięk: Damian Odebralski. Scenariusz i reżyseria: pani  Jolanta Sroczyńska-Pietz, kostiumy i scenografia powstały we współpracy z panią Iwoną Weber. Wszystkie spektakle poprzedzała piosenka „Moja i twoja nadzieja” w wykonaniu szkolnego chóru kierowanego przez pana Michała Stochlińskiego.

Zebraliśmy 11 650 zł
Skip to content