„Szlachetne zdrowie…” – sukces biologów

 

  W listopadzie 2017r. odbył się  ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony „Meditest”, którego wyniki właśnie otrzymaliśmy. Z kolegami z całej Polski rywalizowało 25 naszych siódmoklasistów.     Celem konkursu było promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia, pogłębienie znajomości budowy i funkcjonowania własnego organizmu oraz zwiększenie ich świadomości  wobec współczesnych zagrożeń zdrowia i życia ludzkiego. Nasza młodzież  stanęła na wysokości zadania.

Uczennica 7B –  Julia Liszkowska zajęła 3 miejsce w Polsce (jednocześnie I miejsce w Wielkopolsce), Wiktoria Wilkosz z 7A została również laureatką konkursu i zajęła 5 miejsce w Polsce. Uczniowie Jacek Kierczyński z 7A i Natalia Gaca z 7B otrzymali wyróżnienia w konkursie.     

            Gratulujemy wszystkim uczestnikom wysokich wyników.

„Szlachetne zdrowie…” – sukces biologów