5 lutego odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Trzemeszno w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców klas VII Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

Naszą Gminę reprezentowały Gimnazjum Trzemeszno, Gimnazjum Kruchowo oraz  jako jedyna  przystępująca do rywalizacji ze Szkół Podstawowych, nasza szkoła.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” na przemian dziewczęta i chłopcy. Po dzielnej walce drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła III miejsce, a drużyna chłopców miejsce II. Zawodnikom gratulujemy walki do końca i postawy fair play.

Skład reprezentacji: Oliwia Kolberg, Oliwia Liberkowska, Daria Kłysz, Weronika Wiśniewska, Wiktoria Dłutkowska, Julia Grzegorska, Oktawia Fatla, Jakub Bednarek, Dominik Śrama, Maksymilian Welzandt, Sebastian Baran, Hubert Cichy, Dominik Nowak, Oskar Dzienniak, Marcel Grzelak.

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO W KOSZYKÓWCE KL VII I GIMNAZJÓW