19 stycznia w Hali OSiR w Trzemesznie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Trzemeszno w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjów.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Nasza szkoła zaprezentowała się bardzo dobrze zdobywając dwa I miejsca w kategorii szkół podstawowych oraz dwa III miejsca  w kategorii gimnazjów.

Nasza reprezentacja w kategorii szkół podstawowych będzie reprezentować Gminę w rozgrywkach podrejonowych. Powodzenia!

Naszą szkołę reprentowali:

kategoria szkół podstawowych: Wiktoria Kostka, Zofia Mikuła , Blanka Chojnacka, Anastazja Wikaryczak,  Oliwia Rożek, Zofia Wekwerth, Julia Kapela, Marcelina Kachniarz, Maja Barczak, Weronika Brauza, Mikołaj Czarnecki, Fryderyk Antas, Kacper Witkowski, Paweł Wójkowski, Adam Gołębiowski, Ksawier Ostrowski, Jakub Skrzypczak, Jakub Zawada, Dawid Gajos,

kategoria gimnazjów: Joanna Zielińska, Daria Kłysz, Weronika Wiśniewska, Oliwia Kolberg, Wiktoria Pietrzak,Julia Liszkowska, Oliwia Balcerek, Maksymilian Welzant, Dominik Nowak, Jakub Bednarek, Hubert Cichy, Marcel Grzelak, Sebastian Baran, Dominik Śrama, Oskar Dzienniak, Szymon Wasilewski.

Opiekunowie: Wioletta Chojnacka, Edmund Łukomski.

MISTRZOSTWA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO W PIŁCE SIATKOWEJ