TURNIEJ SZACHOWY TRZEMŻAL 2018

18 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r w Trzemżalu odbył się II Międzyszkolny Turniej Szkół Podstawowych w Szachach, którego organizatorem był pan Krzysztof Prus – nauczyciel szkoły w Trzemżalu. 

W zawodach szachowych uczestniczyło 20 uczniów, w tym siedmioro reprezentantów naszej szkoły. Byli to: Miłosz Kaniewski, Antoni Prus (kl. Va), Julia Grzechnik (kl. IVb), Wojciech Burczyński, Karol Kaliniak (kl. IVa), Marcel Przybysz, Igor Szczepankiewicz (kl. IV c). Każde dziecko rozegrało sześć partii z przedstawicielami innych szkół.  

Zwycięzcą turnieju został Miłosz Kaniewski, który obronił mistrzowski tytuł z zeszłego roku. Czwarte miejsce w klasyfikacji ogólnej zajął Wojciech Burczyński. Uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach szachowych. 

II MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH 2018