W niedzielę 10 grudnia grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w wyjeździe na mecz Lotto Ekstraklasy, Lech Poznań – Cracovia Kraków. Poznański klub już po raz 10-ty zorganizował akcję „Kibicuj z klasą”, dzięki której dzieci i młodzież do 16 roku życia wchodziły na mecz z darmowym biletem.

Wśród wielu grup z całej Wielkopolski i nie tylko, Trzemeszno reprezentowała m.in. grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie. Swoją obecnością i dopingiem, „Kolejorza” (taki przydomek nosi poznański Lech) wspierało 81 uczniów naszej szkoły.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Lecha Poznań 1:0, więc nasi uczniowie zadowoleni wracali do domów.

Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowali nauczyciele: Wioletta Chojnacka, Arkadiusz Chojnacki, ks. Artur Bartkowiak, Michał Stochliński, Edmund Łukomski oraz Grzegorz Witkowski.

NASI UCZNIOWIE NA MECZU ,,KOLEJORZA”