Grupa chłopców z rocznika 2010 reprezentująca Szkołę Podstawową nr 1 w Trzemesznie wzięła udział w Turnieju Piłkarskim „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku 2017/2018 organizowanym m.in. przez Polski Związek Piłki Nożnej. Nasi mali piłkarze wystąpili w eliminacjach powiatowych turnieju w Gnieźnie, gdzie rywalizowali z dwoma szkołami podstawowymi z Gniezna. Nasi chłopcy wygrali obydwa mecze i zajęli pierwsze miejsce, dzięki czemu awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się wiosną 2018 roku! Poniżej wyniki meczów oraz skład naszej drużyny:

SP nr 1 Trzemeszno – SP nr 10 Gniezno 8:0

Bramki:
Igor Średziński 5
Patryk Oleksy 2
Gabryś Dalewski 1

SP nr1 Trzemeszno – SP nr12 Gniezno 6 : 0

Bramki:

Igor Średziński 3
Patryk Oleksy 2
Gabryś Dalewski 1

SP 1 Trzemeszno:Jan Wasiłowski ,Patryk Oleksy, Alan Janik, Szymon Sulicki, Gabryś Michalak, Igor Średziński, Gabryś Dalewski

Opiekun: Grzegorz Witkowski

 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR TYMBARKU 2017/2018