„Mój ulubiony nauczyciel”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w świetlicy szkolnej zorganizowano konkurs plastyczny pt. „ Mój ulubiony nauczyciel ” przeznaczony dla klas 0-3.  W dniach od 26 września do 10 października dzieci przynosiły do świetlicy wykonane dowolną techniką prace plastyczne. W konkursie wzięły udział 33 osoby. Dzieci wykonały wspaniałe portrety, bardzo kolorowe i pomysłowe. W dniu 16.10.2017 r. miało miejsce rozstrzygnięcie tego konkursu. Poniżej przedstawiamy wyniki:

Oddział przedszkolny

I miejsce- Mikołaj Skoczylas

wyróżnienie- Michał Kuśnierz

 

Klasa pierwsza

I miejsce- Julka Jagła (I d)

wyróżnienie- Kaja Siwa (I a)

 

Klasa druga

I miejsce- Krystian Maciejewski (II b)

 

Klasa trzecia

I miejsce- Kinga Kachniarz (III f)

wyróżnienie- Radek Majchrzak (III d)

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy oraz zachęcamy do uczestniczenia w kolejnych konkursach organizowanych w naszej szkole.

A.Ś., N.G.

MÓJ ULUBIONY NAUCZYCIEL – konkurs