DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ w Szkole Podstawowej nr 1

Dzień Nauczyciela świętowaliśmy w naszej szkole 16 października. Uroczysta akademia rozpoczęła się o godzinie 16.00. Uczestniczyli w niej wszyscy pracownicy szkoły i emeryci, którzy wcześniej związani byli zawodowo ze szkołą. Zgromadzeni obejrzeli dwa spektakle teatralne ,,Młodzi bogowie” i ,,Światełko”, przygotowane przez klasę VII d pod opieką pani Jolanty Sroczyńskiej-Pietz.

NOC NAUKOWCA – Poznań.

Noc Naukowców   29 września  klasy VII a i VII b Szkoły Podstawowej nr 1 oraz uczniowie klas trzecich Gimnazjum wraz z opiekunami p.Katarzyną Kulik, p.Teresą Trojanowską-Kałamejka, p.Katarzyną Wynarowicz i p.Karoliną Liberkowską uczestniczyli  w kolejnym wyjeździe na Noc Naukowców, która miała miejsce na Politechnice Poznańskiej. Wyjazd był okazją do poznania charyzmatycznego