MISTRZOSTWA GMINNE W PIŁCE RĘCZNEJ

15 grudnia w hali OSiR w Trzemesznie rozegrano Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W rywalizacji wzięły udział wszystkie szkoły z terenu gminy: SP1 Trzemeszno, SP2 Trzemeszno, SP Kruchowo i SP Trzemżal. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”, a reprezentacje szkół uplasowały się na następujących miejscach: Dziewczęta:

JUMP ARENA – Poznań

W listopadzie klasa VI d  wyjechała na wycieczkę do Jump Areny w Poznaniu. Była to wspaniała okazja do aktywnego  spędzenia czasu w miłym gronie koleżanek i kolegów. Podskoki okazały się doskonałym sprawdzianem kondycji. Zmęczeni, ale weseli i pełni wrażeń wrócili do domu.

SZLACHETNA PACZKA

Szlachetna Paczka W roku szkolnym 2017/2018 w naszej szkole odbyła się kolejna edycja zbierania paczek z potrzebnymi rzeczami dla uboższych rodzin. Nasza szkoła przygotowała 7 paczek, które zostały przekazane potrzebującym rodzinom. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za to, że włączyli się do zbiórki.

MIKOŁAJKOWY KONCERT

Mikołajkowy koncert 6 grudnia do naszej szkoły przybyli muzycy z Łódzkiego Biura Koncertowego „Wirtuoz”, którzy zagrali na instrumentach perkusyjnych. Muzycy zaprezentowali różne rodzaje instrumentów muzycznych. Wykonali także kilka utworów m.in. Taniec z szablami czy Mamma Mia. Uczniowie mieli okazję zagrać na wybranych instrumentach, co bardzo im się podobało. Tego samego